Alanya E-İmza

E-Fatura ve E-Arşiv Fatura

Alanya Göktaş Bilgisayar | E-Fatura Dönüşüm Merkezi

Hem zamandan hem paradan tasarruf etmek için siz de e-Fatura sistemine dahil olabilir ve fatura süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Peki e-fatura nedir, ne gibi avantajlar getirir, nasıl kullanılır?

e-Fatura nedir?

E-Fatura uygulaması, faturaların internet bağlantısı kullanılarak elektronik ortamda düzenlenmesini, paylaşılmasını ve izlenmesini sağlayan bir sistemdir. Baskı araçları ve kağıt kullanılmadan sunucular aracılığı ile firmadan firmaya iletilen e-Faturalar, 1 Eylül 2013 yılından beri hayatımızda.

Sadece sisteme tanımlanmış kullanıcıların faydalanabileceği bu uygulamanın standartları Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenmiş olup, düzenlenen elektronik belgeler kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptirler.

e-Fatura’nın avantajları nelerdir?

Çevreye sağladığı katkıdan maliyet avantajına kadar firmalara birçok fayda getiren e-Fatura uygulamasına geçerek işinizin denetim ve yönetim kalitesini artırabilirsiniz.

Hız

Kağıda basılan faturalardan çok daha hızlı hazırlanan ve iletilen elektronik fatura ile çalışanlarınızın zamanından tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca müşterileriniz faturalarınızı anında görebilir ve böylelikle tahsilat süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Düşük maliyet

Dijital ortama taşınan uygulamalar maliyet tasarrufunu da beraberinde getirir. Elektronik fatura sistemi direkt olarak baskı, postalama ve arşivleme giderlerini azaltacağı gibi çalışanların fatura düzenlemesi, belgeleri karşılaştırması ve eşleştirmesi gibi süreçleri de minimuma indirmesine yardımcı olur. Daha fazla otomatikleşen süreçler ile tasarruf edilen çalışan süreçleri de maliyetleri düşürür.

Güven

Kağıt faturalandırmadan çok daha güvenilir olan elektronik fatura sisteminde hata yapma şansı çok daha azdır. Çoğu muhasebe yazılımı , sipariş formları ve teslimat notları gibi faturalarla gelen belgeleri otomatik olarak kontrol ederek ekstra bir garanti sağlar.

Doğaya katkı

Elektronik faturalar kağıt faturalara oranla çok daha çevre dostudur. e-Fatura sistemine geçerek kağıt tasarrufu edebileceğiniz gibi şirketinizin nakliye süreçlerinde yaratacağı karbon ayak izini de azaltmış olursunuz.

e-Fatura sistemine nasıl geçebilirim?

Ücretsiz E-fatura danışmanlığımız ve uygun fiyatlarımızla bizi arayın.

E-Faturanın Tecrübeli firması Göktaş Bilgisayar

E-Fatura ve E-Arşiv Fatura 2013'te hayatımıza girdiğinden buyana hizmet vermekteyiz..

Sorunsuz Geçiş süreci,Tam Yönetmelik Bilgisi

Geçiş sürecinde ihtiyacınız olacak tüm işlemleri sizin yerinize biz yapıyoruz. Geçiş tamamlandıktan sonrada teknik desteğimiz ile her zaman yanındayız.

Ücretsiz Portal

İsterseniz ücretsiz Entegratör portalını yada Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz ücretsiz E-Fatura Portalını dilediğiniz yerden (Telefon,tablet,bilgisayar) kullanabilirsiniz.

Alanya Göktaş Bilgisayar'la

EDM E-Fatura Portalı

Ücretsiz Portal Kullanımı

Kolay Arayüz

Online Destek

Olanaklarıyla Sizinle

İletişim İçin Tıklayın
30
Yıllık tecrübemiz ile sizin için bilişim çözümleri üretiyoruz.